ERZ-V14V391CS
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-V14V391CS
  • 1
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 250 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 6 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 650 V
Series : V
Varistor Voltage : 390 VDC
Voltage Rating DC : 320 VDC
Capacitance : 500 pF