ERZ-VGED470
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-VGED470
  • 1
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 30 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 2 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 93 V
Series : V
Varistor Voltage : 47 VDC
Voltage Rating DC : 38 VDC
Capacitance : 6750 pF