ERZ-E07E271
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-E07E271
Diameter : 9 mm
Voltage Rating AC : 175 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 2.5 kA
Surge Energy Rating : 39 J
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 455 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 270 VDC
Voltage Rating DC : 225 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 350 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 7mm 270V T&R ZNR Surge Absorber