B72590T140L60
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B72590T140L60
Voltage Rating AC : 14 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 20 A
Surge Energy Rating : 10 mJ
Packaging : Reel
Voltage Rating DC : 16 VDC