AVRL061E1R1NTA
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
AVRL061E1R1NTA
  • 1
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : -
Surge Energy Rating : -
Package / Case : 0201 (0603 metric)
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Clamping Voltage : -
Series : AVR-M/AVRL
Varistor Voltage : 39 V
Voltage Rating DC : 25 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 1.1 pF
Product : MOV
Manufacturer : TDK
Description : Varistors 0603 1.1pF 25Vdc