ERZ-E10A431
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-E10A431
  • 1
Voltage Rating AC : 275 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 4.5 kA
Surge Energy Rating : 99 J
Termination Style : Through Hole
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 710 V
Series : ERZ-E10
Varistor Voltage : 430 VDC
Voltage Rating DC : 350 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 350 pF
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 430volts 4500A 10mm Straight Leads